Przejdź do treści

Porady eksperta - Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Katowicach

RUCH PRAWOSTRONNY

Porady eksperta WORD w Katowicach "RUCH PRAWOSTRONNY" - jak prawidłowo i bezpiecznie poruszać się po drogach radzi Zygmunt Szywacz - egzaminator nadzorujący Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Katowicach.

  KULTURA NA DRODZE

  Porady eksperta WORD w Katowicach "Kultura na drodze" - jak prawidłowo i bezpiecznie poruszać się po drogach radzi Zygmunt Szywacz - egzaminator nadzorujący Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Katowicach.

   JAK PRAWIDŁOWO KORZYSTAĆ Z LUSTEREK

   Porady eksperta WORD w Katowicach "JAK PRAWIDŁOWO KORZYSTAĆ Z LUSTEREK" - jak prawidłowo i bezpiecznie poruszać się po drogach radzi Zygmunt Szywacz - egzaminator nadzorujący Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Katowicach.

    TRUDNE WARUNKI JAZDY

    Porady eksperta WORD w Katowicach "TRUDNE WARUNKI JAZDY" - jak prawidłowo i bezpiecznie poruszać się po drogach radzi Zygmunt Szywacz - egzaminator nadzorujący Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Katowicach.

     JAZDA W KORKU I ZMIANA PASA RUCHU

     Porady eksperta WORD w Katowicach "JAZDA W KORKU I ZMIANA PASA RUCHU" - jak prawidłowo i bezpiecznie poruszać się po drogach radzi Zygmunt Szywacz - egzaminator nadzorujący Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Katowicach.