Przejdź do treści

X PUCHAR , DZIEŃ OTWARTY I DZIEŃ DZIECKA W WORD KATOWICE - Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Katowicach

Witam serdecznie !

W dniu 1 czerwca przy wyśmienitej pogodzie odbyła się na terenie Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Katowicach  impreza wpisująca się doskonale w obchodzony w tym dniu dzień dziecka. W świetnej atmosferze całe rodziny mogły przyjrzeć się zawodom  instruktorów nauki jazdy o X puchar Dyrektora WORD Katowice, sprawdzić swoje umiejętności  w próbnym egzaminie na prawo jazdy na placu manewrowym i na sali komputerowej w ramach dnia otwartego ośrodka egzaminowania zaś dzieciaki mogły sprawdzić swoje umiejętności rowerowe w miasteczku zorganizowanym przez przedstawicieli śląskiej Policji. Można było wreszcie  skorzystać z symulatorów dachowania i motocyklowego, przejść skrócony kurs udzielania pierwszej pomocy oraz zapoznać się z sprzętem jakim dysponuje popularna" drogówka". 

 

Wreszcie można było zjeść grilowaną kiełbaskę, a dzieciaki mogły raczyć się cukrową watą , popkornem ,krówkami i innymi łakociami oraz gadzetami propagującymi szeroko pojęte bezpieczeństwo ruchu drogowego Było sporo zabawy i piknikowej atmosfery o czym świadczy załączona dokumentacja fotograficzna.

Imprezę odwiedzili przedstawiciele Urzędu Marszałkowskiego Województwa Śląskiego .

Wracając do zawodów instruktorów o X Puchar Dyrektora Word, w zawodach udział wzięło 17 instruktorów z których sklasyfikowano 14. Zwycięzcą został Pan Jarosław Kliś, który wyprzedził Krzysztofa Koziołka oraz Zbigniewa Hyżego. Pan Jarosław Kliś został również najbardziej wszechstronnym instruktorem zawodów. Wśród Pań zwyciężyła Pani Anna Kowalska Kliś, zaś zawody w konkurencji przejazdu motocyklem wygrał Pan Krzysztof Waszczykowski.

Szczegółowy protokół zawodów znajduje się poniżej.

  Dzień otwarty i Dzień Dziecka


       Data zamieszczenia:

       Drukuj aktualność 325