Przejdź do treści

WORD Katowice na VIII Forum Nowej Gospodarki - Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Katowicach

WORD Katowice na VIII Forum Nowej Gospodarki

12 czerwca 2015 r. na terenie Parku Naukowo-Technologicznego Euro-Centrum w Katowicach odbędzie się VIII Forum Nowej Gospodarki.

W ramach Forum przewidziany jest Piknik nauki i kultury jako artystyczne i naukowe dopełnienie Forum. W trakcie plenerowej imprezy organizowane będą wystawy technologiczne, pokazy naukowe i inne ekologiczne i kulturalne atrakcje. Piknik to także okazja do zwiedzenia ekologicznych obiektów Parku, w tym budynku pasywnego i nowoczesnych laboratoriów do badań nad energooszczędnością, na czele z jedynym w Polsce sztucznym słońcem. Na uczestników Pikniku czeka wiele atrakcji i ekologicznych niespodzianek. Impreza ma charakter otwarty i bezpłatny.

Podczas pikniku uczestnicy będą zaznajomieni z przepisami ruchu drogowego, odbędzie się konkurs z nagrodami. Oprócz tego na dorosłych czekał będzie próbny teoretyczny test na prawo jazdy, a na odważnych także próby symulatora zderzeń, alkogoogle i symulator jazdy, które przygotuje i przeprowadzi Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Katowicach.


    Data zamieszczenia:

    Drukuj aktualność 100