Przejdź do treści

VI Puchar Dyrektora WORD Katowice - Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Katowicach

VI Puchar Dyrektora WORD Katowice

W dniu 23.05.2015 roku po raz szósty razem z Górnośląskim Stowarzyszeniem Ośrodków Szkolenia organizujemy zawody instruktorów nauki jazdy o PUCHAR DYREKTORA WORD KATOWICE.
Chcielibyśmy, aby ta rywalizacja miała charakter zabawy i spotkania specjalistów z branży. W tym roku przenosimy miejsce zawodów z Dąbrowy Górniczej do siedziby WORD w Katowicach. Ponadto zmieniamy w regulaminie zawodów zakres sprawdzianu. Wprowadzamy jazdę sprawnościową pojazdem wyposażonym w troleje oraz nowe konkurencje manewrowania samochodem na czas. Wprowadzamy przedsięwzięcia dodatkowe, takie jak pokaz egzaminu na motocyklu oraz zajęcia na sali wykładowej w formie dyskusji na temat zadań egzaminacyjnych z ekodriving-u. Pozostawiamy
w programie cieszące się dużym zainteresowaniem pokazy ratownictwa medycznego oraz konsultacje z ratownikami z Wojewódzkiego Pogotowania Ratunkowego w Katowicach.
Zapraszamy instruktorów przystępujących do zawodów ze swoimi kibicami. Prosimy także o zaproszenie swoich kursantów i wszystkie inne zainteresowane osoby.

Szczegóły w załączonym ogłoszeniu.

 


Data zamieszczenia:

Drukuj aktualność 61