Przejdź do treści

Ruszamy z egzaminami praktycznymi na kategorie A, A1, A2, AM - Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Katowicach

Ruszamy z egzaminami praktycznymi na kategorie A, A1, A2, AM

Od dnia 06-04-2021 ruszamy z egzaminami praktycznymi na kategorie A, A1, A2, AM. Zapraszamy wszystkich chętnych do zapisywania się w ośrodkach terenowych należących do WORD Katowice tj. OT Bytom, OT Dąbrowa Górnicza, OT Katowice, OT Rybnik, OT Tychy.
Ze względu na problemy techniczne z nawierzchnią placu manewrowego w OT Jastrzębie Zdrój do odwołania zostają wstrzymane tam egzaminy na kategorie: A, A1, A2, AM.
Jednocześnie informujemy, że mając na względzie podniesienie poziomu bezpieczeństwa podczas egzaminu państwowego, a także dla wygody i komfortu osób egzaminowanych, egzaminy na kategorie motocyklowe będą realizowane z wykorzystaniem pachołków o wysokości 30 cm.
Serdecznie zapraszamy!

 

Ważna informacja dla kandydatów przystępujących do egzaminów na prawo jazdy kat. AM, A1, A2, A

W trosce o Państwa bezpieczeństwo wobec sytuacji epidemicznej związanej z pandemią wirusa Sars-CoV-2 oraz ograniczonych możliwości dezynfekcji informujemy, że ośrodek egzaminowania nie udostępnia elementów ochronnych i łączności wykorzystywanych podczas egzaminu.

 

Przystępując do egzaminu należy posiadać:

  • odpowiedni strój motocyklowy,
  • ochraniacze na kolana i łokcie (dopuszcza się zintegrowane ze strojem),
  • hełm ochronny z odpowiednim atestem,
  • słuchawki z mikrofonem lub interkom motocyklowy połączone z telefonem komórkowym z numerem polskiego operatora umożliwiającego odbieranie połączeń z numerów zastrzeżonych.

Dziękujemy za wyrozumiałość


    Data zamieszczenia:

    Drukuj aktualność 469