Przejdź do treści

Marszałkowski Budżet Obywatelski - zapraszamy do głosowania - Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Katowicach

Marszałkowski Budżet Obywatelski - zapraszamy do głosowania

Zachęcamy do głosowania na zadanie zgłoszone przez mieszkańców w ramach Puli EKO Marszałkowskiego Budżetu Obywatelskiego:

"Wyrównywanie szans seniorów oraz osób niepełnosprawnych w dostępie do szkoleń organizowanych przez Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Katowicach w zakresie poprawy bezpieczeństwa ruchu drogowego i elektromobilności."

Kod projektu:
MBO-0033/W/23

Cel zadania to zagwarantowanie znaczącego ułatwienia, dla seniorów oraz osób niepełnosprawnych, zdobycia wiedzy w zakresie bezpieczeństwa ruchu drogowego oraz udzielania pierwszej pomocy.

Zadanie będzie przeznaczone dla seniorów oraz osób niepełnosprawnych z Dąbrowy Górniczej, Sosnowca, Czeladzi, Będzina i okolic.

Zadanie będzie polegało na zakupieniu windy dla osób niepełnoprawnych oraz specjalistycznych fantomów I pomocy, umożliwiających przeprowadzenie warsztatów teoretycznych oraz praktycznych dla seniorów i osób niepełnosprawnych z zakresu I pomocy oraz bezpieczeństwa ruchu drogowego.

JAK GŁOSOWAĆ?
Oto 4 proste kroki, które należy wykonać, by zagłosować w panelu dostępnym na stronie bo.slaskie.pl:
KROK 1 – wybierz zadania: jedno zadanie w puli EKO oraz jedno zadanie w puli REGIO (z dowolnego podregionu). Jeżeli zmieniłeś zdanie i chcesz inaczej przyznać głosy - kliknij ponownie w wybrane zadanie. Możesz też kliknąć ANULUJ WYBÓR na dole strony - wówczas zostaną usunięte wszystkie zaznaczenia. Uwaga - wyboru dokonujemy podczas jednej sesji dla zadań w puli EKO i REGIO.
KROK 2 – uwierzytelnij się, podając swoje dane (numer telefonu, imię i nazwisko, numer PESEL, imię matki).
KROK 3 – potwierdź swój wybór, klikając WYŚLIJ
KROK 4 – zatwierdź oddawane punkty, wpisując kod, który otrzymasz smsem na wskazany numer telefonu, a następnie kliknij ZATWIERDŹ

https://ebo.slaskie.pl/pub/vote/5

    Data zamieszczenia:

    Drukuj aktualność 873