Przejdź do treści

LICYTUJ I POMAGAJ ! Inicjator akcji: Śląska Policja - Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Katowicach

LICYTUJ I POMAGAJ ! Inicjator akcji: Śląska Policja

Powrót do służby.
Ranny policjant potrzebuje naszej pomocy.
 
Każdego dnia środki masowego przekazu informują o ilości ofiar śmiertelnych  i rannych w wypadkach drogowych. Otrzymujemy informację o dziesiątkach, czasami setkach nietrzeźwych kierujących na naszych drogach. Przedstawiane nam są filmy dokumentujące skrajny brak wyobraźni kierowców. Pamiętajmy, że każde ujawnione przestępstwo lub wykroczenie na drodze zawdzięczamy policjantom w białych czapkach. To Im zawdzieczamy, że na drogach jest coraz bezpieczniej, to Oni czuwają dzień i noc, w upał i mroźny dzień nad naszym bezpieczeństwem. To dzięki Nim możemy bezpiecznie wrócić do domu, to do Nich możemy zwrócić się o pomoc.


Dzisiaj, jeden z Nich potrzebuje naszej pomocy.


Kilkanaście tygodni temu młody policjant pełnił odpowiedzialną i ciężką służbę na drodze. Podczas prowadzonej kontroli drogowej, przejeżdżająca ciężarówka wciągnęła policjanta pod koła. W wyniku tego wypadku funkcjonariusz stracił nogę. Teraz, walcząc o powrót do zawodowego życia chce w dalszym ciągu służyć i dbać o nasze bezpieczeństwo.
 
Weźmy udział w aukcji charytatywnej. Dochód zostanie przekazany na zakup protezy i rehabilitację. Tylko tyle potrzeba byśmy mogli teraz odpłacić za pomoc, jaką od Niego otrzymaliśmy.
 
Aukcje zapowiadają się niezwykle ciekawie. Zwycięzcy przede wszystkim pomogą potrzebującemu funkcjonariuszowi, a dodatkowo będą mieli okazję doznać niezpaomnianych wrażeń podczas:

  • rajdowych emocji w samochodzie Kajetana Kajetanowicza. Za kierownicą usiądzie sam mistrz i jak mówi: „gwarantuję niezapomniane przeżycia”;
  • niezapomnianego poranku z Adamem Małyszem. Na czym ma on polegać? Szczegóły są pilnie strzeżone przez Pana Adama;
  • przepysznej kolacji z Marcinem Wyrostkiem;

Ponadto, w wyniku licytacji mogą Państwo stać się posiadaczami:

  • repliki szabli oficerskiej, którą otrzymał z rąk Prezydenta RP Bronisława Komorowskiego Śląski Komendant Wojewódzki Policji - nadinspektor Krzysztof Jarosz;
  • pamiątkowego stroju kolarskiego wyścigu Tour de Pologne z 2014r.wraz z białą koszulką dla najlepszego sprintera. Całość uświetniona autografami legendarnego Czesława Langa - organizatora wyścigu.

 
Wejdź na www.brd.org.pl i weź udział w aukcji. Cena wywoławcza każdej atrakcji to tylko 100 zł.
Policjantowi można również pomoc przekazując 1% podatku. KRS 0000223179 - cel: „Powrót do służby” lub dokonując wpłaty na konto 07 1140 2017 0000 4102 1308 6843
Inicjatorami akcji jest Wydział Ruchu Drogowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach i Krajowe Centrum Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego.
Licytacja rusza już 3 lutego i potrwa do 17 lutego 2015.
 


    Data zamieszczenia:

    Drukuj aktualność 14